Proč s námi

Proč s námi

ZKUŠENOSTI
Již 17 let zprostředkováváme pro naše klienty pronájem karavanů v USA a Kanadě. Máme osobní zkušenosti s pronájmem, řízením a provozem karavanů, stejně jako s kempováním v RV kempech v Americe.

 

 

OFICIÁLNÍ ZÁSTUPCE CRUISE AMERICA
Jsme jediným oficiálním partnerem společnosti Cruise America/Cruise Canada, která je se svými 46 půjčovnami po celých Spojených státech a Kanadě největší půjčovnou karavanů v Severní Americe. Žádná jiná česká ani slovenská CK se tímto partnerstvím pyšnit nemůže.

 

 

CENY PRONÁJMŮ
Máme bezkonkurenční ceny, které nenajdete přímo na webových stránkách jednotlivých poskytovatelů pronájmů karavanů v USA a Kanadě. Jsme schopni vám nabídnout i havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění zodpovědnosti za způsobenou škodu až do 2 mil. EUR nebo balíčky neomezených mílí.

 

 

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA
Máme největší nabídku karavanů v České republice a na Slovenku. Našim klientům nabízíme karavany pro 2 až 7 osob, od jednoduchých minivanů až po luxusní karavany s vysouvacími bočnicemi.  V nabídce máme např. společnosti Cruise America, Cruise Canada, El Monte, Apollo, Star RV, Mighty Campers, Fraserway RV, CanaDream, Road Bear RV, Meridian RV, Go North a další.

 

 

PROPRACOVANÉ ITINERÁŘE
Nabízíme vám již prověřené itineráře tras, speciálně upravené pro cestu karavany. Můžeme vám připravit také itineráře na míru dle vašich přání, nebo vám jen poskytneme tipy a rady a vy můžete cestovat bez pevného denního rozpisu.

 

 

REZERVACE KEMPŮ
Od roku 2006 připravujeme itineráře tras pro cesty karavanem na míru našim klientům a provádíme rezervace kempů všech kategorií, od soukromých kempů, přes ty v národních, státních a provinčních parcích až po doporučení, kde lze kempovat bezplatně.

 

 

KOMPLEXNOST SLUŽEB
Naše služby nekončí jenom u karavanů. Pro klienty zajistíme letenky, ubytování v hotelech po příletu, zážitkové služby. Jsme schopni pojistit vás na cesty a vyřídit za vás všechny vízové formality.

Irena Grešová

rezervace karavanů
specialista na pronájmy
.

Ing. Martin Greša

produktový specialista
tvorba itinerářů, rezervace kempů


Jsme oficiální zástupce společnosti
Cruise America / Cruise Canada v ČR a SR

 

Člen asociace kempování
a karavaningu ČR

„Za víc než 20 let našich cest po Severní Americe jsme již vyzkoušeli ledacos – bivakování, stanování, spaní v chatkách i horských lodžích, v motelech, v hotelech všech kategorií i apartmánech. Cestování patří k našemu životu a naše cestovatelské zážitky a nasbírané zkušenosti vnímáme velmi pozitivně.  Co nás ale naprosto nadchlo, je cestování karavanem.

 

Umožňuje nám dělat to, co máme rádi – poznávat překrásnou přírodu USA a Kanady kempováním po americku, tedy se vší výbavou. Je to intenzivní cestování při zachování pohodlí. Svůj hotelový pokoj si vozíte stále sebou a přitom máte pocit, že blíž nádherné americké přírodě už ani být nemůžete. Národní, státní i provinční parky a přímo v nich kempy, které se dočasně stanou vaším domovem. Od rána do večera něco děláte a  zažíváte. I dlouhé přejezdy si krátíte zastávkami a pohodou. Zastavíte si kdy a kde chcete. K večeru dorazíte do kempu, kde karavan jen napojíte na vodu a elektřinu, něco ogrilujete a příjemně unaveni usínáte. Ráno si uděláte dobrou snídaní a můžete zase vyrazit.

 

Poznáváte nová místa a seznamujete se s lidmi. Vyměňujete si zkušenosti, požádáte o radu, inspiraci a rozšiřujete si obzory. Doslova objevujete Ameriku. Karavanem.“ 

 

Objevte svou Ameriku s námi! 

Vývoj cestovní kanceláře

Živnostenský list
průvodcovská činnost
1997 – 2003

Živnostenský list
cestovní agentury
2003 – 2006

Koncesní listina
cestovní kanceláře
fyzická osoba 2006 – 2009

Koncesní listina
cestovní kanceláře
právnická osoba – od 2009

Členem Asociace
cestovních kanceláří
ČR od 2011

Členem Visit
USA Committee

od 2019