Jumbo Rock kemp v Joshua Tree NP

Jumbo Rock kemp v Joshua Tree NP

Pokud se chystáte strávit noc v karavanu v národním parku Joshua Tree, určitě doporučujeme zvolit si z několika místních kempů Jumbo Rock Campground. Čím je unikátní?

Jednotlivá kempovací stání se nacházejí mezi obřími žulovými balvany a skalami, které jsou pro tento národní park typické. My jsme si rezervovali stání číslo 91, doporučujeme také například číslo 79. Naše stání bylo umístěno pouhých 5 metů od prvních balvanů a skal, čehož využily děti a lezení po skalách si opravdu užily:-). Západ slunce zde byl úchvatný, a proto jsme si budíček následující ráno zvolili těsně před východem slunce. Vylezli jsme na nejvyšší skálu, která byla u karavanu, a pak už jsme se jen v absolutním klidu kochali východem slunce.

Kempem přímo prochází pěší trail nazvaný „Skull Rock Trail“ vedoucí ke skále ve tvaru lidské lebky. Kemp si lze zarezervovat přes internet, cena příznivých 20 USD/noc. Jsme v poušti a tak vybavení kempu je opravdu spartánské. Kempovací stání má stůl s lavicemi, skruž na ohniště a gril. K dispozici je suché WC. Elektřinu, tekoucí vodu nebo odpad zde nanajdete. Ale i přesto TO STOJÍ ZA TO !!!

Kempování mezi balvany v absolutním klidu, kde jinde to můžete zažít?

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.