Itineráře tras v Kanadě

Itineráře tras v Kanadě

Proč s našimi iteneráři?

Jak jsou zvoleny kempy

Kempy uvedené v itinerářích jsme navštívili my osobně, nebo nám byly doporučeny našimi klienty, anebo je doporučují naši partneři pro pronájem karavanů v Kanadě. Věříme, že vás tyto kempy uspokojí. Pokud vám však navrhovaný kemp nevyhovuje, sami si můžete zvolit jiný, dle vašich preferencí.

 

Jak jsou vybrány trasy

Trasy jsou zvoleny tak, aby pokryly všechny turisticky atraktivní oblasti Kanady. Naše více než 25tileté zkušenosti s cestováním po Americe a více než 15tiletá spolupráce s pronajímateli karavanů v Kanadě jsou základem, na kterém jsou itineráře tras postaveny. Ačkoli je důležité, aby kempy, kde strávíte noc, byly čisté a upravené, jsou to především navštívená místa, která vytvářejí vaše zážitky z dovolené. Proto jsou zde uvedena taková, která byste, dle našeho názoru, neměli minout.

 

Jak jsou itineráře vytvářené

Většina našich itinerářů uvádí 1 noc v každém kempu. Zároveň víme, že mnozí z vás se vydávají za oceán na dobu delší, než jsou délky itinerářů. Záleží jen na vašich preferencích a časových možnostech, kolik dní v každém kempu strávíte. Můžete také spojit více itinerářů dohromady nebo si z každého zvolit jen některou část a upravit si vaši trasu do podoby, která vám vyhovuje nejvíce. I v tomto vám rádi pomůžeme.

 

Kolik nocí strávit v každém kempu

To záleží pouze na vašich preferencích. Chcete si projít co nejvíce pěších trailů v národních parcích? Nebo vyzkoušet co nejvíce atrakcí ve městech a jejich okolí? Absolvovat vyhlídkové lety, plavby nebo výlety za pozorování zvířat? Ve většině národních, státních a provinčních parcích lze strávit více než 1 noc. Rádi vám opět i v tomto poradíme.

Doporučení:

I díky vám jsme prožili nádhernou dovolenou v Kanadě. Převzetí karavanu i jeho vrácení, vše proběhlo bez problémů. Karavan fungoval, krásně jsme se do něj vešli, nejeli jsme 3636 km bez škrábanců a přivezli jsme si spoustu zážitků. Ještě jednou díky za zajištění karavanu, itineráře trasy a vždy vstřícné jednání s vámi oběma.

VĚRA LUKSCHOVÁ

Itineráře tras v Kanadě

* další počáteční místa možné

Zajistěte si cestování bez starostí.

Rezervujte si kempy dle vlastního přání.