Další cestovní služby

Další cestovní služby

Zážitkové služby

Nabízíme vám zajištění vyhlídkových plaveb, vyhlídkových letů, jednodenních výletů,  zvýhodněných vstupů do zábavních parků a museí. Zajišťujeme transfery z/na letiště, organizované prohlídky, vstupenky na sportovní a kulturní akce…Využijte váš čas pobytu v Americe k poznávání i zábavě.

Lodní trajekty

Pro vás a vaše vozidla zajistíme trajekty při přesunech  po mořských fjordech a zálivech v USA, Kanadě a Mexiku. Rezervujeme trajekty na Aljašce, plavby po tzv. Inside Passage v Britské Kolumbii, trajekty na Vancouver Island, trajekty na atlantickém pobřeží Kanady a trajekty z/na Baja California.

Letenky

Vyberte si letecký spoj dle vašich požadavků, zarezervujte a kupte si letenku on-line přímo z vašeho počítače.

Cestovní pojištění

Pro vaši cestu do zahraničí si vyberte cestovní pojištění dle rozsahu pojistného krytí, které vyžadujete a uzavřete pojistnou smlouvu on-line přímo z vašeho počítače.

Konzultační činnost

Kontaktuje nás pro nezávaznou konzultaci ohledně vaší představy plánované cesty do severní Ameriky. Rádi vám poskytneme užitečné rady, zajistíme podrobné itineráře včetně podrobných místních map a informační materiálů o zajímavostech na trase. Nabídneme vám veškeré cestovní služby, které si přejte zajistit. Máme již více než 20-letou zkušenost s cestováním po Americe.  Využijte ji také pro svoji cestu.