Fenomén KOA

Fenomén KOA

Při plánování vaší cesty karavanem po Severní Americe a při rezervaci kempů určitě narazíte na kempy označené třemi písmeny – KOA.

Se svými téměř 500 kempy po Severní Americe a s historií sahající až do roku 1962 je KOA skutečným fenoménem v americkém karavaningu. KOA nabídne každému cestovali, co potřebuje. Chcete-li pouze přijet s karavanem, připojit se a druhý den zase jet dál, není nic lehčího, než přespat v KOA Journey. Ty jsou výhodně umístněny v blízkosti významných i spojovacích cest tak, abyste načerpali síly a mohli být brzy zase na cestě.

Pokud chcete strávit více času na jednom místě, vyberte si KOA Holiday. Samotný kemp vám nabídne aktivity pro celou rodinu a stane se příjemnou základnou pro cestování v okolí. Pro úplnost dodejme, že existují ještě KOA resort, což je plně vybavený resort zpravidla v atraktivním místě.

My jsme s karavanem vyzkoušeli KOA Journey i KOA Holiday a vždy jsme byli spokojeni. KOA jsme do programu zařadili po dvou až třech nocích v přírodních kempech, kde nebylo možné se plně připojit (tzv. full hook-up). Přijeli jsme do KOA kempu, naplnili a vypustili nádrže, vyprali, doplnili zásoby, popovídali s místními a zase vyrazili dál.

Jednoduše řečeno, KOA je taková naše jistota při cestování karavanem po Americe.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.