Doporučení

Doporučení

Karavanem po USA

Vrátil jsem se s rodinou z Los Angeles , kde jsme měli pronajatý karavan přes CK Travel Amerika. Pan Greša s manželkou jsou velice ochotní a snaží se, aby vše klaplo. I po návratu měli starost jak se nám dařilo. S karavanem jsme najeli 3600 km (park Sequoia a Yosemitský park, Grand Canyon). Vše bylo perfektní. Doufáme , že se tam ještě někdy podíváme. CK Travel Amerika mohu všem jenom doporučit.
ZDENĚK MACEK

Vzhledem k záměru procestovat část USA jsme si vybrali jako pomocníka pro tuto cestu CK Travel Amerika. Musím konstatovat, že to byla skvělá volba. Díky tomu se nám podařilo projet USA z východu na západ a zpět, poznat spoustu zajímavých lokalit a věcí, protože jsme měli k dispozici podrobně zpracovaný plán cesty na každý den i hodinu, zajištěny rezervace klíčových kempů a vstupů do NP, to vše od pana Greši, který projevil opravdu dokonalé znalosti v této oblasti. Najeli jsme 8200 mil (13000 km) za 29 dní, všechno klaplo na 1. Je mi bezmála 70 let a nebyl s nimi problém cestovat.
DANIEL KUBÍN

Vše proběhlo v naprostém pořádku, karavan měl najeto pouhých 300 km, takže jsme byli nadšení, vybavení podle dohody, procestovali jsme celé Rocky Mountains, cca 2500 km, pokud někdy budeme znovu chtít vidět Ameriku, opět se na Vás obrátíme.
LENKA BOHÁČKOVÁ

Za celou čtyřčlennou posádku našeho karavanu vám a všem kdo se na tom podílely posílám velké DÍKY. Od vás to bylo vše perfektně zařízené. Amerika je moc krásná a doufám, že jsme tam nebyli naposledy. Ještě jednou moc děkujeme.
ANDREA BRAHOVÁ

Celá dovolená proběhla v pořádku, co se týče karavanu, byli jsme nadmíru spokojeni. Neměli jsme jediný problém. Mnohokrát vám děkuji za pomoc, určitě se na vás opět obrátím při plánování nového dobrodružství.
MARTA JEDLIČKOVÁ

Včera jsme se vrátili z cesty po USA, na kterou nám vaše cestovní kancelář zajišťovala ubytování a pronájmy karavanu a auta. Vše bylo zajištěno perfektně k plné naší spokojenosti. Děkujeme vám tímto za profesionálně odvedenou práci a určitě vás budeme doporučovat u svých známých.
DUŠAN KLIMEŠ

Děkujeme za služby, které jste pro nás bezvadně zajistil. Takovýhle výlet karavanem je každopádně zážitek na celý život.
EVA DANKOVÁ

 

Karavanem po Kanadě a Aljašce

Čtrnáct dní jsme cestovali po Skalistých horách v Kanadě – 2 karavany C 30 a 8 osob. Byla to neskutečná krása a velký dík patří CK Travel America – panu a paní Grešovým za rezervaci karavanů v Cruise Canada a řadě poznatků a rad které nám předali. Už se bavíme o tom, že to nebyla naše první a poslední cesta po Kanadě 😀 a s jistotou víme, že se opět obrátíme na CK Travel America 😀. Ještě jednou moc a moc díky a ať se Vám daří. ❤️🇨🇦❤️
SLÁVEK KOVÁŘ

Auťáky (4 X Cruise America Motorhome C25) byly opravdu zážitek sami o sobě… Vše bylo perfektní, pronájem, provoz i vrácení karavanů Seattle, vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Velice doporučuji společnost Cruise America i cestovní kancelář CK Travel America, která nám karavany zajišťovala.
VLADIMÍR NEDVĚD

Musím Vám za celou naši skupinu poděkovat za precizně připravený itinerář pro naše putování po západní Kanadě. Letenky, rezervace 2 obytných aut ve Vancouveru, rezervace kempů, vypracování itineráře trasy dle našich požadavků včetně popisů jednotlivých denních tras + tipy na výlety co je možné cestou vidět,  naprosto profesionální práce. Děkujeme.
PETR HOLOMEK

I díky vám jsme prožili nádhernou dovolenou v Kanadě. Převzetí karavanu i vrácení, vše proběhlo bez problémů. Karavan fungoval, krásně jsme se do něj vešli, nejeli jsme 3636 km bez škrábanců a přivezli jsme si spoustu zážitků. Ještě jednou díky za zajištění karavanu, itineráře a vždy vstřícné jednání s vámi oběma.
VĚRA LUKSCHOVÁ

Chtěl bych vám moc poděkovat za organizaci naší dovolené karavanem Cruise America C19, cesta z Vancouveru na Aljašku po Alaska Highway a zpět po Cassiar Highway byla prostě SUPER!!! Doufáme, že to nebylo naposledy a budeme se těšit na další snad brzkou dovolenou u vaší CK.
JAN ŘEZÁČ

Moc děkujeme za krásnou svatební cestu karavanem! Moc hezky jste nám všechno naplánoval! Dodrželi jsme itinerář i doporučení a tipy. A byli jsme velmi spokojeni a nadšeni.
LENKA A PETR MARTÁKOVI

Pronajali jsme si obytňák od CK Travel Amerika přes pana Grešu a projeli malou část Kanady. Vše fungovalo dle domluvy. Vřele doporučuji.
JAN MULLER

Vše klaplo na jedničku bez problémů. Itinerář byl opravdu reálný a upozornil nás i na místa, která bychom jinak minuli bez povšimnutí. Poskytnuté informace byly dostatečné a přehledné. Moc jsme si to užili, v Denali NP jsme viděli i medvědy a to poměrně blízko autobusu. Opravdu dík za profesionální zajištění. Ještě jednou děkuji.
DUŠAN KLIMEŠ

Každý klient je pro nás VIP