Doporučení

Doporučení

Karavanem po USA

Vše proběhlo v naprostém pořádku, karavan měl najeto pouhých 300 km, takže jsme byli nadšení, vybavení podle dohody, procestovali jsme celé Rocky Mountains, cca 2500 km, pokud někdy budeme znovu chtít vidět Ameriku, opět se na Vás obrátíme.
LENKA BOHÁČKOVÁ

Za celou čtyřčlennou posádku našeho karavanu vám a všem kdo se na tom podílely posílám velké DÍKY. Od vás to bylo vše perfektně zařízené. Amerika je moc krásná a doufám, že jsme tam nebyli naposledy. Ještě jednou moc děkujeme.
ANDREA BRAHOVÁ

Celá dovolená proběhla v pořádku, co se týče karavanu, byli jsme nadmíru spokojeni. Neměli jsme jediný problém. Mnohokrát vám děkuji za pomoc, určitě se na vás opět obrátím při plánování nového dobrodružství.
MARTA JEDLIČKOVÁ

Včera jsme se vrátili z cesty po USA, na kterou nám vaše cestovní kancelář zajišťovala ubytování a pronájmy karavanu a auta. Vše bylo zajištěno perfektně k plné naší spokojenosti. Děkujeme vám tímto za profesionálně odvedenou práci a určitě vás budeme doporučovat u svých známých.
DUŠAN KLIMEŠ

Děkujeme za služby, které jste pro nás bezvadně zajistil. Takovýhle výlet karavanem je každopádně zážitek na celý život.
EVA DANKOVÁ

 

Karavanem po Kanadě a Aljašce

Auťáky (4 X Cruise America Motorhome C25) byly opravdu zážitek sami o sobě… Vše bylo perfektní, pronájem, provoz i vrácení karavanů Seattle, vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Velice doporučuji společnost Cruise America i cestovní kancelář CK Travel America, která nám karavany zajišťovala.
VLADIMÍR NEDVĚD

Musím Vám za celou naši skupinu poděkovat za precizně připravený itinerář pro naše putování po západní Kanadě. Letenky, rezervace 2 obytných aut ve Vancouveru, rezervace kempů, vypracování itineráře trasy dle našich požadavků včetně popisů jednotlivých denních tras + tipy na výlety co je možné cestou vidět,  naprosto profesionální práce. Děkujeme.
PETR HOLOMEK

I díky vám jsme prožili nádhernou dovolenou v Kanadě. Převzetí karavanu i vrácení, vše proběhlo bez problémů. Karavan fungoval, krásně jsme se do něj vešli, nejeli jsme 3636 km bez škrábanců a přivezli jsme si spoustu zážitků. Ještě jednou díky za zajištění karavanu, itineráře a vždy vstřícné jednání s vámi oběma.
VĚRA LUKSCHOVÁ

Chtěl bych vám moc poděkovat za organizaci naší dovolené karavanem Cruise America C19, cesta z Vancouveru na Aljašku po Alaska Highway a zpět po Cassiar Highway byla prostě SUPER!!! Doufáme, že to nebylo naposledy a budeme se těšit na další snad brzkou dovolenou u vaší CK.
JAN ŘEZÁČ

Moc děkujeme za krásnou svatební cestu karavanem! Moc hezky jste nám všechno naplánoval! Dodrželi jsme itinerář i doporučení a tipy. A byli jsme velmi spokojeni a nadšeni.
LENKA A PETR MARTÁKOVI

Vše klaplo na jedničku bez problémů. Itinerář byl opravdu reálný a upozornil nás i na místa, která bychom jinak minuli bez povšimnutí. Poskytnuté informace byly dostatečné a přehledné. Moc jsme si to užili, v Denali NP jsme viděli i medvědy a to poměrně blízko autobusu. Opravdu dík za profesionální zajištění. Ještě jednou děkuji.
DUŠAN KLIMEŠ

Každý klient je pro nás VIP