Co a kde nakoupit první den

Co a kde nakoupit první den

Co nakoupit poté, co převezmete karavan a vyrazíte z půjčovny směrem k prvnímu kempu? Pokud jste si zvolili variantu pronájmu s tzv. „neomezenými mílemi Plus“ nebo si samostatně dokoupili pronájem kempingového vybavení karavanu a osobního kempingového vybavení (viz foto), základní vybavení karavanu máte. Ve výbavě je dále zahrnut kempingový stůl a přímo v půjčovně si můžete pronajmout kempingové stoličky. Co tedy budete ještě potřebovat a kde to levně nakoupit?

Cestou do prvního kempu vždy zastavujeme v supermarketu Wallmart. Zde nakoupíme chemikálie do WC (tablety, které se vhazují do WC po každém vypuštění nádrže), toaletní papír určený pro použití v karavanu, dřevěné uhlí a podpalovač, papírové utěrky a kapesníky. Dále zde doporučujeme koupit (pokud nemáte z ČR) redukci „zapalovač“ – USB pro možnost nabíjení mobilu, foťáku atd. i během jízdy karavanu (na palubní desce jsou dva konektory pro „zapalovač“). A samozřejmě jídlo pro první 2-3 dny. Ceny potravin jsou ve Wallmartu už nižší než u nás a výběr zejména polotovarů je mnohem větší. Karavan má poměrně prostornou lednici i mrazák, tak není nutné se moc omezovat. Plus konzervy, ovoce, zelenina a maso na grilování.

Buď přímo ve Wallmartu, nebo chcete-li platit ještě méně, v obchodě nazvaném Dollar Tree (vše je zde za 1,25 USD/kus) si můžete dokoupit kosmetiku a hygienické potřeby (tekuté mýdlo, šampón, zubní pastu, vodu po holení, deodoranty atd.). Také si zde vždy nakoupíme pitnou vodu v galonových lahvích, pro čtyřčlennou rodinu doporučujeme 4 ks. Ty si pak postupně doplňujeme v kempech, národních parcích nebo dle potřeby i jinde v průběhu cesty.

Wallmart a Dollar Tree nabízejí vše, co je potřeba pro cestování karavanem v USA.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.